sikeyim böyle siteyi
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

sikeyim böyle siteyi

sikeyim böyle siteyi

الرئيسيةأحدث الصوربحـثالتسجيلدخول

edepsiz fıkralar

3 مشترك
كاتب الموضوعرسالة
birkedimiyavdedi
Admin
Admin
birkedimiyavdedi

edepsiz fıkralar Empty
مُساهمةموضوع: edepsiz fıkralar   edepsiz fıkralar Icon_minitime13/11/2010, 5:10 am

Dört arkadas Barda muhabbete dalmistir . Içlerinden Biri tuvalete Gider . Üç arkad...as sohbetlerine devam ederler.
Birinci adam oglundan söz eder, "Benim oglan araba yikamakla ise basladi. Bir baltaya sap olamayacagindan korkuyordum ama bir gün arabasini yikadigi adamlardan biri ona is teklif etmis. Sonra iyi bir araba saticisi oldu. Hatta o kadar iyi para kazandi ki geçenlerde bir arkadasinin dogum gününde ona Mercedes aldi !"
Ikinci adam da mevzuya girer, "Benim oglum da biraz problemliydi. Büyük bir emlak sirketinde çalisirken inanilmaz bir is kapti ve ondan sonra ilerledi acayip zengin oldu. Çalistigi sirketi de satin aldi. Bir arkadasinin dogum gününde ona bir ev bile hediye etti."
Digerlerini dinleyen üçüncü adam da heyecanla söz alir, "Aynen benimki de öyle. Ise bir borsa sirketinde temizlik elemani olarak basladi. Bir gün kendi kendine hesaplar yaparken patron tarafindan fark edilince broker oldu ve büyük basarilarla inanilmaz bir servete sahip oldu. Üstelik de en iyi arkadasina bir milyon dolarlik hisse senedi armagan etti !"
Bu sirada dördüncü adam tuvaletten çikmis ve sohbete katilmistir. Digerleri ona çocuklarindan bahsettiklerini söyleyince adam içini çekerek konusmaya baslar,
"Ehh...benim oglumun bir hayal kirikligi oldugunu itiraf etmeliyim. Dogru düzgün bir iste dikis tutturamadi, berber çirakligi falan yapti, eroine bulasti. Derken onun yoldan çikmis oldugunu fark ettim, maalesef homoseksüelmis ! Çok çok üzüldüm. Bir sürü erkekle birlikte oldugunu duydum."
Adam, gülümsemeye çalisarak konusmasina devam eder, "Ama ise iyi tarafindan bakmaya çalisiyorum. Geçen dogum gününde bu homoseksüel arkadaslari ona bir Mercedes, bir ev ve bir milyon dolarlik hisse senedi hediye etmisler
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İzmirden Ankaraya giden yataklı vagonda bir Kırmızı Elbiseli Bayan biner ve o trendeki bütün erkeklerin ilgisini çeker.Bayan gözüne kestirdiği erkekle beraber olmak istediğinde konpartumanına gider tam işi pişirecekler iken bayan sorar
''Yanında kondom varmı '' der.
adam ''hayır yok'' der.
''o zaman olmaz ben prensip sahibiyim yoksa olmaz'' deyip yanından ayrılır.Diğer erkeğin odasına girer ama yine umduğunu bulamaz.Bu bir sefer daha olur.Tren ESKİŞEHİR de mola verir 3 erkek hışımla trenden iner ve görevliye eczaneyi sorarlar.Eczane yaklaşık 1-2 km uzaktadır.3 ü de son hızla eczaneye doğru koşarlar.Eczanede karı koca çalışmaktadır.Tam osırada eczacı içeride karısıyla birlikte olmak üzereyken kapı hışımla açılır.3 ü birden soluk soluğa konuşmaya çalışırlar ama nafile solukları toz ve duman içinde olduğundan 1. sinin aklına bir fikir gelir.Çıkartır hemen önündekini masanın üzerine koyar ve cebinden para çıkartıp masanın üzerine koyar.2.ve 3.süde aynı şeyi yaparak eczacıyı şaşırtmışlardır.Bunun üzerine şok olan eczacı o da kalkık olan önündekini masaya koyup cebindeki bütün paraları masaya koyarak ve onlara dönüp '' EN BÜYÜK BENİM Kİ BAKIN BEN KAZANDIM !!! BÜTÜN PARALAR BENİM.''der.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gelin ile Kaynana her gün çapa yapmak için tarlaya gidiyormuş. Fakat iki arkadaş ne yapsakta bunları becersek diye plan yapıyorlarmış. Bir gün yine Gelin ile Kaynana tarlayı çapalamaya giderken, bu iki arkadaşı bir kulübenin önünde hüzünlü bir şekilde görünce onlara hayırdır niye bu kadar üzgün duruyosunuz diye sorduklarında kulübe içersinde bir yakınlarının öldüğü için dua okunduğunu ve bu okunan duaya gelin ile kaynananında icabet edip etmeyceklerini sorduklarında gelin ile kaynan dua etmek için hemen kulübe içersine girmiş. Bunun üzerine bizim iki uyanık arkadaş hemen gelin ile kaynanaya kulübe içersinde tecavüz etmişler ve amaçlarına ulaşmışlar. Gelin ile kaynana kulübe dışına çıkıp evlerinin yolunu tutmuş. Fakat gelin Kaynanasına anne başımıza gelenleri gördünmü ne yapıcaz biz şimdi demesi üzerine Kayınvalide gelinine vallaha gelin seni bilmem ama ben meftanın 40. gecesinede 52. ci gecesinede gelicem diye cevap verir.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adamin biri arabasiyla yola cıkmış.Bir gölün kenarından gecerken kırmızı
elbiseli bir adam elini kaldırmıs, durmasını işaret etmiş. Adam arabasini durdurmuş.
Kırmızı elbiseli adam:
"Merhaba, ben ormanın kırmızılı ibnesiyim,Karnım çok aç. Bana yiyecek bir
şeyler verir misin?" demiş.
Adam bir parca ekmek vermis teşekkürleri kabul edip yola çıkmıs.
Daglık bir bölgeden geçerken karsısına sarılar icinde bir adam cıkmıs. Elini
kaldırıp adama durmasını isaret etmis.
"Ben bu dagın sarılı ibnesiyim. cok susadım. Suyun var mı?" demis.
Adam bir sise su vermis yola devam etmis. Yol asfalta cıkmıs. Bir zaman gectikten
sonra mavi elbiseler icinde bir adam el kaldırmıs, durmasını isaret etmis.
Adam sinirlenmis :
- "Soyle bakalim asfaltin mavili ibnesi, Ne istiyorsun?"
- "Ehliyet ve ruhsat".(işte buna çok güldüm)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir astsubayla bir gözü takma Yüzbaşı, aynı bekar lojmanında kalıyorlardı. Yüzbaşı her gece yatmadan önce takma gözünü çıkartır, su dolu bir bardağa koyar, sabah tekrar yerine takardı... Sıcak bir yaz akşamı gece yarısı astsubay susadı, el yordamıyla sehpadaki bardağı kaptı, bir dikişte yuvarladı. Ama suyla birlikte gözü de yutmuştu. Astsubay olayın farkına vardı ama artık iş işten geçmişti... Ertesi gün sabah sporundan sonra astsubay tuvalete gitme ihtiyacı duydu. Koşar adımla tuvate gitti pantolonunu sıyırdı başladı ıkınmaya.. Fakat bir türlü rahatlayamıyordu. Onun ıkınma sesini duyan tuvalet nöbetçisi er telaşlandı; nazikçe kapıyı tıklattı.. - "Komutanım yardımcı olayım?" Astsubay can havliyle kapıyı açtı: - "Bak oğlum şurada ne var bir türlü s*çamıyorum", deyip ere doğru döndü. Er eğilip bakar bakmaz hazırola geçti ve selam durdu. Bunu gören astsubay sinirlendi: - "Ne selam durdun oğlum!", diye bağırdı. Asker yanıtladı: - "Nasıl selam durmayayım komutanım, içeriden yüzbaşım bakıyor."
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Serseri
Admin
Admin
Serseri

edepsiz fıkralar Empty
مُساهمةموضوع: رد: edepsiz fıkralar   edepsiz fıkralar Icon_minitime13/11/2010, 5:13 am

[color:273c=red]:D süper ama [/color]
CHATLAX
Admin
Admin
CHATLAX

edepsiz fıkralar Empty
مُساهمةموضوع: رد: edepsiz fıkralar   edepsiz fıkralar Icon_minitime13/11/2010, 11:40 am

edepsiz ama süper saol paylaşım için
http://forumsuz-gencler.yetkinforum.com

edepsiz fıkralar
صفحة 1 من اصل 1